Karlos Vémola dokazuje, že ho ,,uspávanka” od Végha nič nenaučila: Jeho najnovšie vyjadrenie vás rozosmeje!

Zrejme to už asi, teda určite to už viete, ale v sobotu sa v pražskej O2 aréne uskutočnil takzvaný “zápas storočia” medzi najväčším chválenkárom českého MMA menom Karlos “Terminátorom” Vémola a slovenským zápasníkom Attilom Véghom. 

Prognózy boli na strane Karlosa, ktorým dopomohli i jeho nekonečné dookola sa opakujúce vyjadrenia o tom, ako bude lev žrať prvý, čím mal na mysli seba. Český lev sa ale pred pred zápasom pravdepodobne pekne prežral, kedže sa v Oktagone pohyboval asi ako dôchodca čakajúci na výmenu kolenného kĺbu.

Následne stačilo pár úderov a Terminátor skončil v zberni surovín, kam ho poslal skromný Attila. Celá hala v tom začala hulákať nadšením, kedže Slovákovi fandilo aj veľa Čechov, ktorým už liezlo krkom Vémolove vystatovanie sa.

Ak ste si však mysleli, že sa po Attilovom exkluzívnom pravom háku na dobrú noc Karlos trochu preberie zo sna, prehltne ego a začne sa správať trochu skromnejšie, tak ste boli na omyle. Už pár hodín po hanbe storočia sa Vémola začal dožadovať odvety, ktorú si vraj zaslúži ako on, tak i jeho fanúšikovia, a s úplným pokojom hovorí o tom, že sa stane prvým Čechom, ktorý kedy porazil Attilu Végha dvakrát.

,,Keď ho porazím v budúcom zápase, tak by bola ďalšia odveta, bola by tu trilógia,” zhodnotil svoje vyhliadky do budúcnosti Vémola.

Celkom odvážne tvrdenie od niekoho, kto po zápase sotva trafil z klietky do svojej šatne. 😀 😀 😀

Foto/Video: YouTube