Úprimný BLOG#1: Prečo by som nikdy nechcel randiť so slobodnou mamičkou?

Modelová situácia. Ste muž na hranici tridsiatky, ktorý posledné desaťročie stratil s kreatúrou obšťastňujúcou nielen jeho ale i polovicu dediny, trištvrte futbalového tímu a celý dobrovoľný hasičský zbor. I napriek predchádzajúcemu zlému výberu si však poviete, že váš kolík ešte nie je odkázaný iba na Anču Dlaňovú počas pracovných dní a grapefruit z mikrovlnky cez sviatok. Rozhodnete sa preto skúsiť to ešte raz a nájsť si tú, ktorej by ste mohli časom hovoriť ,,matka mojich detí”. Tu však prichádza jeden obrovský háčik!

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, aký výber pipín má hore opísaný chlap? Bohužiaľ veľmi, ale že veľmi k*rva veľmi malý až biedny. Buď totiž poľaví z nárokov a namiesto superbomby zo stránok pánskych magazínov s trojkami a vydrepovaným zadkom siahne po afektovanej ťape s nejakým tým kilečkom navyše, alebo sú jeho druhou voľbou a samostatnou kapitolou slobodné mamičky.

Viete, tie dievčatá, čo do toho v 15-tich bušili viac ako Rocco Siffredi v časoch najväčšej slávy a teraz sa snažia svoju nepodarenú minulosť zakryť za pózu modernej a zodpovednej biomatky, ktorá je taká skvelá, že jej dieťa cez víkend musí strážiť vlastná matka, kým sa ona zabáva na diskotéke. Hold, k*rva totiž nie je povolanie ale povaha.

Možno sa teraz pýtate samých seba, čo do riti Paľovej má tento chuj voči slobodným mamičkám. Veď sú tak príťažlivé a tak ľahko dostupné. No práve o tom píšem! Spomínam si na časy, keď som ešte ako pubertiak behal za jednou babou od nás, no nech som robil, čo som chcel záujem o mňa nemala. A zatiaľ, kým som ja o jej ladných krivkách iba sníval, ona ich rozdávala na počkanie takzvaným tým zlým chlapcom, čo jej po 20-minútovej pichačke v aute jednu ešte preventívne plesnú cez hubu, len tak, aby nezabudla. Dnes má dievča 25 rokov, 3 deti na krku, z ktorých každé má iného otca a hádajte čo, odrazu by som jej bol dobrý!

Z hrdinky, ktorá predtým hľadala len dobrodružstvo a poriadny adrenalín v podobe násilníckeho burana, je dnes svätá chuderka, ktorá si váži teplo rodinného krbu a hľadá niekoho, kto by ju úprimne ľúbil aj s jej tromi ratolesťami. O s*x jej však rozhodne nejde.

Chce sa mi grcať! Tak odomňa chceš, aby som sa ti staral o usoplených parchantov, no ani penetrovať ma nenecháš? Tomu sa teda povie výhodný deal. Nevadí, i tak by som vždy pred spaním musel počúvať: ,,Keď zaspia, hneď som pri tebe”.

Nebojím sa povedať, že rovnako je to i s ostatnými matkami na voľnej nohe. To sa skutočne musíme iba my ,,dobrí chlapci” vždy ujať podobných skrachovaných duší a vychovať decko, ktoré vás či chcete či nie približne o 15 rokov pošle do péčka, lebo veď ,,ty aj tak nie si môj biologický tatko”? Navyše sa vám bude najbližšie desaťročia doslova j*bať do vzťahu jej bývalý partner, ktorý i napriek tomu, že sa ku nej zachoval ako neandrtálec z doby kamennej, bude vždy tá jej prvá dokonalá láska? Nie, ďakujem, neprosím si. Radšej pôjdem do Grónska loviť tulene….neviete niekto či je to stále legálne?

© Copyright Chlapskeveci.sk | Kopírovanie textu alebo jeho častí je dovolené iba s písomným súhlasom nášho webu | Foto: YouTube