Úprimný BLOG#2: P*če, p*čky, cikule, j*be vám na gebule…

Otvorte si profil hociktorej ženy narodenej od začiatku tohto tisícročia a takmer určite v ňom natrafíte na množstvo fotografií, ktoré sa síce tvária umelecky, no väčšiu kultúrnu hodnotu má i striekanec fotografa na jej bruchu po fotení. Profilovka s obrovským výstrihom doplnená o našpúlenú peru a.k.a. Dolly Buster po ťažkom orál skupinovom natáčaní, kde vyfajčila aj žltú farbu z banána, je len čerešničkou na torte.

V popise citát, ktorý našla zadaním výrazu ,,múdra veta” do Googla, a pritom nevie napočítať do 11 bez toho aby chlapovi rozopla rozporok. Nasleduje link na hudobný singel, z ktorého majú ostatní vyčítať nejaký skrytý obsah. A hoci je pohľadná asi ako májová noc v decembri, jej profilovú fotku môžete použiť sťa by masturbačnú pomôcku. Takáto je totiž všemocná sila fotofiltrov!

No nebola by to pravá Facebook herečka, keby v jej archíve chýbala snímka kávičky alebo miešaného drinku. Veď ju predsa všetci pochváľme, aká je šikovná, keď si vie objednať nápoj úplne sama. Niekedy dokonca i zaplatiť!

Neviem, čo sa deje s dnešnými ženami, ktoré žijú viac vo virtuálnom svete ako v realite. Niektoré sú tak veľmi ponorené do sveta pózy, že stačí jedna fotka v drahom aute a slečna sa už správa akoby ho vlastnila.

Všetky zúfalo očakávajú, že práve dnes bude deň ,,D” a na Pokeci, Badoo či Tindri ich so žiadosťou o ruku osloví svalnatý milionár v najlepších rokoch. Lenže namiesto neho sa dočkajú iba oplzlého návrhu na s*x niekde pri okraji lesa na zadných sedačkách vyhnitej Felície. Ako som raz počul: ,,Dievčatá čakajú na bohatých princov, namiesto toho dostanú do huby k*kot s bryndzou.” Ale vážne baby, j*be vám?

Počúvajú ,,skvelé” rady svojich kamarátok

Množstvo žien stopercentne vsádza na to, čo im poradia ich kamarátky. Veď keď to povedia ony, musí to byť jednoznačne pravda. Ktorého chlapa baví neustále dookola počúvať od frajerky o tom, aký ste zlý? Pretože podľa názoru jej kolegýň, ktorých IQ značí Intenzitu Qvokania, by ste sa mali správať inak. Nemali by ste toľko piť, mali by ste ju brať viac do spoločnosti a bla bla bla na entú, ktoré ak nespravíte, to že vás opustila vraj určite nebude jej vina.

Zbožňujem ženy, ktoré sa j*bú do cudzích vecí, najmä čo sa týka vzťahov. Ony mali naposledy nejaký, keď si základnej škole za kríčkami vymieňali pusinky s chlapcom z vedľajšej triedy, no teraz sú ako Radim Uzel v ženskom prevedení.

Preto Vám hovorím, ak to práve takáto nejaká z vás číta, raďte prosím v oblasti, v ktorej ste majsterky. Napríklad napíšte knihu s názvom ,,Sto spôsobov ako vyfajčiť chlapa na WC počas diskotéky” plus päť ďalších pokračovaní. Len už prosím vás nikdy nedávajte ponaučenia o niečom, čo ste samé nikdy nezažili.

Myslia si o nás, že im na všetko skočíme

Ženská nálada je ako h*vno, ktoré sa snažíte spláchnuť, no ono zakaždým vypláva von. Po dlhom dni v práci, kedy sa tešíte domov na šťavnatú frndu vašej frajerky či manželky, občas príde šok. Žena nasratá ako rotvajler pred kastráciou. Tichá domácnosť a vy ani za boha netušíte, čo ste spravili.

Milujem tú jedinečnú ženskú odpoveď na otázku: Čo sa stalo? Znie: ,,Ty vieš, čo si spravil.” Práveže to ani len netušíme, inak by sme sa vás na to nepýtali. Čo vy vlastne od nás po takejto odpovedi čakáte? Asi sa máme zavrieť do kúpeľne a tam premýšľať tak veľmi asi ako Boris Kollár nad mamičkou číslo 9999. Nakoniec sa máme ospravedlniť za niečo, za čo ani nemôžeme. Preto mám pre vás milé dámy jednu malú radu. Vy skôr premýšľajte nad tým, čo ste nespravili, najmä však v posteli 😉

© Chlapskeveci.sk / Foto: Freepik Background photo created by freepik – www.freepik.com

Náš Facebook