Úprimný BLOG#3: Chcete psychicky narušenú? Zoznamujte sa na internete!

Chlapi, poviem vám, že dnes je už ťažké nájsť si ženu i na internete. A nemyslím tým iba potencionálnu frajerku, ale aj dievčatá zarábajúce si hraním na fujaru rôznych rozmerov (if you know what I mean). K tomu sa ale dostaneme neskôr.

Tak ako iní dnešní muži som svoj hlad po partnerke skúšal ukojiť na sociálnych sieťach prostredníctvom rôznych zoznamovacích miestností či skupín. No ak práve netúžite po žene, ktorá prednedávnom ušla z psychiatrického ústavu alebo sa tam dokonca ešte stále nachádza, radím vám do podobných vôd nevstupovať. Ani keby ste boli extrémne nadržaní….no dobre, vtedy možno áno, ale buďte si vedomí následkov, ktoré môžu nastať.

Osobne som ako prvé vyskúšal starý známy Pokec, no na moje prekvapenie to tam už dávno nie je ako kedysi! Perspektívna žena na vzťah žiadna, zberačky sledovateľov na Instagram a perverzáci z každého kútu Slovenska sú len čerešničkou na torte. Mimochodom páni, asi musíte pozerať menej péčka, pretože nájsť matku s dcérou, ktoré si to s vami rozdajú naraz, sa vám skutočne nepodarí.

Navyše už ani dnešné pokecové k*rvy viac nie sú to čo bývavali. Nielenže za to chce slečna zaplatiť viac ako by vás to vyšlo v masážnom salóne v Rakúsku, ešte musíte mať priestor a dokonca jej máte zaslať vlastnú fotku. Chápete to? Moja milá ja chcem vypustiť pretlak v trenírkach, ktorý ma už privádza do šialenstva, a nie sa prihlásiť do súťaže KKT roku 2019, ktorým by som stopercentne bol, keby som ti na to skočil. Kam táto krajina speje, keď už i k*rvy máme vyberavé?

Pobral som sa preto na Facebook a síce nie som extrémny športovec stránka určená turistike spojenej s hľadaním partnerov mi znela celkom prijateľne. Veď ako už dávny vtip hovorí, ak si nezat*tkám, tak si aspoň zašportujem. V skupine som preto uverejnil inzerát a dychtivo som čakal na možné budúce matky mojich detí. Na moje obrovské prekvapenie sa ozvali hneď tri. Na moje veľké počudovanie však boli všetky zdravoťáčky.

Prvá samú seba diskvalifikovala v úvodných troch správach, kedy ma prosila, aby som jej neublížil tak ako jej bývalý. Fajn, dievku, ktorá bude neustále myslieť na ex-partnera a počas sexu nedajbože zakríčí jeho meno, z čoho by som mal zlé sny, zaručene nechcem.

Druhá sa najskôr hrala na zarytú filantropku, údajne príťažlivú bacuľku, ktorá neznáša povrchnosť, no vzápätí so mnou odmietla ísť na kávu, pretože som na jednej z fotiek vraj nevyzeral podľa jej predstáv. Existuje ešte niečo viac povrchné ako toto? Keby aspoň sama nevyzerala ako obal z bravčovej konzervy nepovedal by som nič.

Tretia z nich však bola absolútna topka. Žena, ktorá na mňa ihneď vybalila, že ako lekárka nemá príliš veľa času stretávať sa s mužmi, a preto hľadá takého, s ktorým by sa po vzájomnej dohode vzali a splodili spolu dieťa. Ona si totiž potrebuje dokončiť atestáciu a na hľadanie toho pána pravého by nemala čas. Nasledovali otázky, z ktorých sa mi však namiesto vtáka ohniváka z jednej strany ohnitého postavili nanajvýš tak vlasy dupkom. Zaujímalo ju, koľko ovládam svetových jazykov, či máme v rodine genetické poruchy, aké ochorenia som už stihol prekonať….v tom som ju však zastavil otázkou, či nechce rovno vzorku genetického materiálu. Bohužiaľ viac neodpísala, inak by som jej ju ponúkol rovno od zdroja do úst. 🙂

© Copyright Chlapskeveci.sk | Kopírovanie textu alebo jeho častí je dovolené iba s písomným súhlasom nášho webu | Foto: Freepik